Platební podmínky

Dobírka

Platba v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce (zboží zaslané na dobírku, doručené smluvním přepravcem PPL nebo Zásilkovnou). Cena dobírky: 39,- Kč

Bankovní převod

Platba bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 3937350003/5500, vedený u společnosti Raiffeisenbank. Souhrn Vaší objednávky je Vám zaslán emailem na adresu uvedenou v objednávce, zde se nachází také platební údaje, abyste mohli zboží uhradit. Zboží bude expedováno po připsání částky na účet obchodu, nebude-li dohodnuto jinak.

Rychlý bankovní převod/platba platební kartou

Platba je provedena okamžitě při uzavírání objednávky přes zabezpečenou internetovou bránu. Nezasíláme žádné údaje pro platbu, vše je hrazeno ihned online dle pokynů. Minimální částka pro objednávku je 20,- Kč. U rychlého platebního převodu jsou peníze zasílány přes platební bránu ShoptetPay, číslo účtu se tedy liší od našeho bankovního spojení.

Princip platby: Po dokončení objednávky budete přesměrování na web platební brány ShoptetPay, kde provedete platbu. Poté budete přesměrování zpět na eshop.

Kontaktní údaje na společnost ShoptetPay (provozovatel Shoptet, a.s.) pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Shoptet, a.s., Dvořeckého 628/8, 169 00 Praha 6, e-mail: info@shoptetpay.com, tel: +420 733 157 700 (Po-Pá 9:00-17:00) .

Více informací o platební bráně ShoptetPay je k dispozici zde.